Smluvní podmínky

Postup nákupu:

Zákazník si vybere zboží a klikne na Koupit. V zobrazeném formuláři může změnit množství objednaného výrobku. Pokud se automaticky neprovede přepočet, je potřeba kliknout na Přepočítat. Zákazník může pokračovat v nákupu (Pokračovat v nákupu), nebo přistoupit k dokončení objednávky (Zaplatit).

Pokud u nás zákazník nakupuje poprvé, přihlásí se jako nový zákazník, čímž se zaregistruje pro další nákupy (na email mu bude automaticky odesláno heslo). Již registrovaný zákazník použije své přihlašovací údaje (email a heslo - to je třeba vepsat ručně, ne kopírovat). Osobní údaje zákazníka slouží prodejci pouze k uskutečnění prodeje a pro možnost zákazníkovi usnadnit další objednávky. V žádném případě tato data nejsou předávána nikomu jinému ani s nimi jinak nakládáno. Zákazník může kdykoli písemně požádat o vymazání jeho údajů z databáze prodejce, a to na email nebo poštovní adresu a při dalším nákupu se registruje jako nový zákazník.

Pokud si zákazník přeje dodat zboží na jinou adresu než je jeho fakturační adresa, zaškrtne Zaslat zboží na jinou adresu, kterou poté vyplní. Do zahraničí nedoručujeme.

Při pokračování je zákazník vybídnut k výběru druhu placení a doručení. Možnosti jsou následující:

Platba:

 • Dobírka (+ 60,- Kč)
 • Bankovním převodem (+ 0,- Kč; číslo účtu: 1255339019, kód banky: 3030, variabilní symbol: číslo objednávky)

Doručení:

 • Česká pošta - Balík Na poštu (+ 0,- Kč)
 • Osobní doručení - pouze Praha (+ 0,- Kč)

Doručujeme jen Českou poštou (Balík Na poštu), avšak tato služba je pro zákazníka zdarma. Balík Na poštu bude uložen na poště, nebude se doručovat. Zásilka je k vyzvednutí na poště už den po odeslání. Osobní doručení je možné jen v Praze a je náhradou za Balík Do ruky. Zájemce bude kontaktován na email ohledně místa doručení, takže tato služba je velmi přizpůsobivá a rychlá.

Při platbě Bankovním převodem bude zboží expedováno až po připsání částky na náš účet (většinou druhý den). Dobírka je zpoplatněna 40,- Kč, ale balík je odesílán v den objednávky nebo druhý den ráno. K zákazníkovi dorazí většinou druhý pracovní den od podání na poštu.

Odesláním objednávky se zákazník zavazuje k odběru zboží. Na email mu je odesláno automatické potvrzení jeho objednávky (a popřípadě heslo pro příští nákupy). Prodejce bude zákazníka na tento email kontaktovat při zpracování a vyrozumí jej o odeslání zboží.

 

Nákupní řád:

Práva a povinnosti prodávajícího:

 • Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a dodat objednané zboží v nejkratším možném termínu dle propozic objednatele.
 • Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné. Prodávající je povinen takto s nimi zacházet.
 • Prodávající má povinnost vymazat registrovaného zákazníka z databáze v případě, že o to písemně (info@jogapodlozky.cz) požádá.
 • Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Práva a povinnosti kupujícího:

 • Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
 • Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
 • Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku do 5h od odeslání písemně na kontaktní email.
 • Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, učiní-li tak písemnou formou.

Reklamace:

Na všechny produkty je zákonná záruční doba 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak (např. Manduka - doživotní záruka). Dodací list (paragon, doklad o koupi) slouží jako záruční list na toto zboží, který je potřeba zaslat spolu s reklamovaným zbožím.

Náklady na doručení reklamovaného zboží nese zákazník (avšak bude proplaceno v případě oprávněné reklamace). Lhůta pro vyřízení reklamace činí 30 dní ode dne doručení.

Vrácení zboží:

Zákazník má právo vrátit nepoužité a nepoškozené zboží v původním obalu bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí. Kupující zašle písemné oznámení o tomto rozhodnutí a doručí zboží na vlastní náklady. Peníze za zboží budou vráceny do 14 dnů od převzetí, a to na bankovní účet uvedený v písemném oznámení.